O projektu

Naše rodinné trojdomy vyrůstají za východním okrajem obce mezi silnicí vedoucí z Třebusic na Koleč a Třebusickým potokem. Odbočkou z této komunikace vjedete do rozvětvené slepé ulice areálu, kde jsou podél příjezdové ulice rozmístěny jednotlivé stavby. Neprůjezdnost lokality zaručuje všem budoucím rezidentům nejen klidné bydlení, ale také určité bezpečí.

dům 100 m2
zahrada
úspornost
Domy Třebusice

Dispozice domů

Celý projekt tvoří deset totožně řešených rodinných trojdomů. V první etapě nabízíme 6 z nich. Jedná se nepodsklepené dvoupodlažní domy s dispozicí 4+kk s užitnou plochou 100m2 a pultovou střechou, které poskytují svým budoucím majitelům výjimečný prostorový komfort bydlení, kde horní patro není nikde omezeno šikmou střechou. Celkem nabídneme 18 bytových jednotek.

Domy Třebusice

Architektura

V každé trojici středový dům mírně vystupuje od obou krajních a tím včetně jiné barevnosti fasády zdůrazňuje osobitost každé jednotlivé rezidence. Před vchodem do každého z domů vznikne vedle chodníku volná zpevněná plocha ze zámkové dlažby, která slouží pro parkování rezidentů daného domu. Okolí domu počítá s užitím množství zeleně, která zaručí soukromí a naváže na okolní krajinu.

Naše technologie

Nadstandardní provedení

Domy s vysokými standardy pro zdravý a spokojený život

Moderní konstrukce

Skelet domu z lehké vysokopevnostní zinkované ocelové konstrukce

Inteligentní fasáda

Inovativní provětrávaná fasáda poskytuje skvělé zateplení a snižuje energetickou náročnost

Vytápění a ohřev

O úsporný provoz se postará tepelné čerpadlo v kombinaci s podlahovým vytápěním

Rekuperace

Systém pro čerstvý a čistý vzduch, který je přiváděn a následně filtrován do místností. Díky systému není třeba větrat a nedochází tak k dalším tepelným ztrátám.

Rezervujte si svůj nový dům

Stačí už jen pár kroků a Vaše sny se stanou realitou již do několika měsíců