Domy

Vyberte si svůj vysněný dům a zbytek nechte na nás.

4+kk

dispozice

100m

užitné plochy

385m

max. plocha zahrady

Domy Třebusice

Dispozice domů

Celý projekt tvoří deset totožně řešených rodinných trojdomů. V první etapě nabízíme 6 z nich. Jedná se nepodsklepené dvoupodlažní domy s dispozicí 4+kk s užitnou plochou 100m2 a pultovou střechou, které poskytují svým budoucím majitelům výjimečný prostorový komfort bydlení, kde horní patro není nikde omezeno šikmou střechou.

Virtuální prohlídka

Domy Třebusice

Nadechněte se

Ke každému domu náleží zahrada na pozemcích o velikostech od 166,80 m2 až po 384,90 m2. Kdo má rád větší zahradu bude jistě volit krajní dům (pozemky 248,30 m2 až 384,90 m2), středové domy mají sice v průměru menši plochu zahrady, ale v poměru k obdobnému typu pozemků u běžných řadových domů ve městech stále úctyhodné výměry od 166,80 m2 do 259,40 m2.

Největší plochu přízemí zaujímá obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem s velkorysou výměrou o velikosti zhruba 37 m2. Odtud vede i přímý výstup francouzskými dveřmi na zahradu. V přízemí dále najdete dostatečně velkou předsíň s chodbou vedoucí k obýváku, po jejíž stranách jsou umístěny WC místnost a technická místnost.

tr_01tr_02
Domy Třebusice

Chytré uspořádání

Z obývacího pokoje vede schodiště do prvního patra. Plochu druhého podlaží zaujímají tři ložnice a koupelna s WC. Obě ložnice mají totožnou výměru okolo 10 m2, jsou tedy optimálně velké pro zřízení dětských pokojů, nebo dětského pokoje a pracovny. Třetí ložnice je jako manželská řešena na nadstandardně velké ploše téměř 20 m2. Pultová střecha, která neubírá hornímu patru na prostoru, jak je tomu u šikmých střech, umožňuje plnohodnotné využití obytné plochy a bezproblémové zařízení místností standardním nábytkem.

Rezervujte si svůj nový dům

Stačí už jen pár kroků a Vaše sny se stanou realitou již do několika měsíců