O společnosti

Jsme developerská společnost RED Development, a.s., se zkušenostmi ve výstavbě pasivních a velmi úsporných domů s konstrukcí z lehkých tenkostěnných pozinkovaných ocelových profilů.

Naše domy využívají pro dosažení vysokých parametrů pasivního energetického standardu PENB A nejmodernější technologie, jakými jsou provětrávaný fasádní systém SCANROC a rekuperační jednotky BRINK PARTNER. Kromě významných energetických úspor utvářejí tyto technologie uvnitř našich účelně navržených domů pro život důležité zdravé klima vhodné i pro alergiky a astmatiky. Úsporný provoz domácnosti Vašeho domova zajišťuje vytápění a ohřev vody prostřednictvím tepelného čerpadla voda-vzduch v kombinaci s podlahovým vytápěním.

Ve spolupráci s naším architektonickým studiem připravujeme v rámci těchto moderních technologií individuální výstavbu našich domů na klíč přesně podle Vašich představ. V současné době realizujeme kromě projektu v Třebusicích také projekt výstavby pasivních rodinných domů U Přehrady v Hostouni u Prahy.

Naše technologie

Domy s výsokými standardy pro zdravý a spokojený život

Moderní konstrukce

Skelet domu z lehké vysokopevnostní zinkované ocelové konstrukce

Inteligentní fasáda

Inovativní provětrávaná fasáda poskytuje skvělé zateplení a snižuje energetickou náročnost

Vytápění a ohřev

O úsporný provoz se postará tepelné čerpadlo v kombinaci s podlahovým vytápěním

Chytré technologie

Díky preciznosti konstrukce a výstavbě bez prodlev je proces daleko rychlejší a levnější

Rezervujte si svůj nový dům

Stačí už jen pár kroků a Vaše sny se stanou realitou již do několika měsíců